Mis on LEI koodi hind?

LEI taotlemisega seotud kulud Globaalses LEI süsteemis (Global LEI System, GLEIS) erinevad teenusepakkujate vahel. LEI hankimine maksab vahemikus 49–150 eurot olenevalt teenusepakkujast. 

LEI koodile tehtavad kulutused hakkavad kasvama, kuna seda tuleb uuendada iga aasta. Selle tõttu soovitame LEI registreerimisel pöörata tähelepanu hinnastamisele ja võtta see esmaseks teguriks otsuse langetamisel.


LEI koodi hind võib erineda

Legal Entity Identifier (LEI) väljastamist kontrollib mittetulundusühing The Global Legal Entity Identifier Foundation (GLEIF). Viimane ise LEI koode ei väljasta. LEI väljaandmise eest vastutavad LEI väljastajad (Local Operating Unit, LOU). LEI väljastajad tegutsevad avalik-õigusliku ja eraettevõtete võrgustikuna. Ettevõtted saavad omale LEI taotlemiseks pöörduda ka registreerimisagentide (Registration Agent, RA) poole.

LEI koodid on universaalsed. GLEIS loodi, et tuvastada finantsturul tegutsevaid ettevõtteid ning vähendada riske finantstehingutes. 

LEI hinnad määrab iga teenusepakkuja ise. LEI väljastajad maksavad 11 USD GLEIFi registreerimistasu taotluse kohta. Kõik registriagendid ei lisa seda tasu alghinna juurde. See võib lisanduda alles makse sooritamisel. Sama kehtib ka käibemaksu kohta. Näidatavale hinnale lisandub käibemaks. 

LEI Register on üks suurimaid ja odavamaid LEI registriagente maailmas. Meie hind sisaldab valitud perioodi GLEIFi ja registreerimistasu.


Mitmeaastased paketid

LEI andmebaasi õigsuse tagamiseks on vaja LEI koode igal aastal uuendada. Uuendamise tähtaja möödudes, kaotab LEI kehtivuse. Klientide mugavuse tagamiseks pakume mitmeaastaseid pakette. Nii saavad meie kliendid valida 1-, 3- või 5-aastaste pakettide vahel.

Mitmeaastased paketid on odavamad. Samuti võtame enda kanda LEI iga-aastase uuendamise Äriregistri alusel.


Lõpetuseks

  • LEI hinna määravad LEI väljastajad ja registriagendid.
  • LEI Register on kasvanud üheks suurimaks registreerimisagendiks maailmas. Pakume madalaid hindu ning kiiret registreerimisprotsessi.
  • LEI koode tuleb uuendada kord aastas. Pärast selle aegumist ei saa ettevõte enam finantsturgudel osaleda.
  • LEI Register on loonud mitmeaastased paketid, kus võtame vastutuse sinu LEI andmete uuendamise eest. Säästes sinu aega ja raha.

    TAOTLE LEI

Hangi oma LEI juba täna

39€ /aasta

Täida taotlus mõne minutiga.

Taotle LEI