LEI REGISTER – KONTAKT

Soovid meiega ühendust võtta ?

Helista 58 33 2085, saada e-kiri [email protected] või täida allolev vorm! Vastuse saad mõne tunniga.


LEI Registrist

LEI Registri ülesandeks on aidata Eesti ettevõtteid LEI koodi taotlemisel. Seisame hea selle eest, et ettevõtted saaksid oma koodi õigeaegselt ning korrektselt taodeldud ja tuletame aegsasti meelde kui kood hakkab aeguma. Taotluse esitamiseks palume teil täita vaid mõned kohustuslikud väljad. Ülejäänud andmed LEI koodi menetlemiseks saame Riigi Infosüsteemide Keskusest. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi või ettepanekuid, palume ühendust võtta:

Telefon : 58 33 20 85

E-post: [email protected]

Lisaks võite kasutada ka kontaktivormi.

LEI Register OÜ
Registrikood 14412769
VAT  EE102042597

LEI kood: 894500SMOMUFH0UZXT46

Teie LEI koodi praegune haldaja on [current_lou]. Palun pöörata tähelepanu, et LEI koodi uuendamisega teie LEI koodi haldav teenusepakkuja muutub.

Mis vahe on LEI uuendamisel ja LEI koodi ületoomisel ?LEI koodi uuendamine on iga-aastane andmete ajakohastamine GLEIF-i andmebaasis. See tagab andmete vastavuse kohaliku äriregistriga.

LEI ületoomine on LEI koodi liikumine ühe teenusepakkuja juurest teise juurde. LEI koodiga seotud teenusepakkujat on võimalik vahetada, et turul säiliks konkurent erinevate teenusepakkujate vahel. Samuti võivad LEI uuendamise hinnad LOU-de ja registriagentide vahel märkimisväärselt erineda. LEI ületoomise käigus kood ise ei muutu. Vahetub vaid teenusepakkuja, kes koodi haldab. Üldiselt on see protsess lõppkliendile märkamatu.

Kõik väljastatud LEI koodid on kehtivad ning investeerimisteenuse pakkujad ning pangad ei erista kliente haldaja või LEI koodi väljastava organisatsiooni põhjal. LEI on standard ning seetõttu on kõik LEI koodid võrdsed.