Meie lugu

LEI Register sai alguse 2018. aastal Tallinnas, kui meie kaasasutajad puutusid kokku keerulise ja aeganõudva LEI koodide taotlemise protsessiga. Nad märkasid selget vajadust lihtsama ja tõhusama LEI koodide hankimise järele ning asusid seda eesmärki täitma.

Sellest ajast alates oleme töötanud, et muuta LEI registreerimine võimalikult efektiivseks, kasutades innovaatilisi automatiseerimislahendusi. Tänaseks on LEI Register maailma suurim LEI registreerimisagent. Jätkates sama pühendumusega, mis innustas meie ettevõtte loomist.

Meie missioon

LEI Register on pühendunud tipptasemel teenuse osutamisele ja ettevõtete toetamisele finantseeskirjade järgimisel.

Oleme rakendanud mitmeid uusi tehnoloogilisi lahendusi, tänu millele suudame pakkuda kiireimat LEI-teenust kogu maailmas. Meie API-integratsioon lihtsustab andmete valideerimist ja vähendab osapoolte vahel käsitsi tehtava töö hulka. Lisaks oleme end sidunud kohalike äriregistritega, võimaldades automaatset andmete täitmist, muutes seeläbi taotlusprotsessi sulle sujuvamaks.

Meie uusim projekt on LEIAdmin, spetsiaalselt finantsasutuste jaoks loodud LEI halduslahendus.

LEIAdmin võimaldab finantsasutustel pakkuda oma klientidele ühe klikiga LEI koodi taotlemist, muutes LEI taotlusprotsessi väga lihtsaks. LEIAdminis saavad finantsasutused hallata kõiki oma klientide LEI koode ühes keskses süsteemis, mis lihtsustab oluliselt haldusprotsessi.

Lisaks tehnoloogilistele uuendustele ja innovatiivsetele lahendustele nagu LEIAdmin, oleme mitmeaastaste pakettidega kehtestanud uue toote standardi LEI teenusepakkujate seas. Mitmeaastaste pakettidega pakume sulle murevaba ja pikaajalist lahendust.

Täna tegutseme ülemaailmselt. Tänu võtmetähtsusega piirkondades asuvatele kontoritele pakume suurepärast teenindust ettevõtetele üle kogu maailma.

Asutatud
2018
Jurisdiktsiooni
300+
Klienti
226 tuh+
Operations Manager

On inspireeriv olla osa LEI Registri arengust ja kasvust. Andeka ja kokkuhoidva tiimiga oleme oma klientide kasutajakogemuse viinud uuele tasemele. Pühendume jätkuvalt protsessi lihtsustamisele ja uuenduslike lahenduste leidmisele.

Hanna Tunnel
operatsioonide juht

LEI Register teistes riikides

RapidLEI logo