Kuidas Eestis LEI koodi taotleda?

Legal Entity Identifier (LEI) on nõutav ettevõtete puhul, kes osalevad regulaarselt finantsturgudel. 

Kuidas taotleda LEI koodi?

LEI taotlemine on lihtne. Tuleb vaid valida sobiv teenusepakkuja ning täita avaldus. Peale seda valideerib teenusepakkuja sinu ettevõtte andmed ja edastab sulle LEI koodi.


Kes väljastab LEI koode?

Kohalik teenusepakkuja (Local Operating Unit, LOU) vastutab LEI koodide väljastamise eest. LOU-d teevad tihedat koostööd registreerimisagentidega (Registration Agents, RA). Registreerimisagendid proovivad muuta LEI taotlemise võimalikult kiireks ja mugavaks. 

LOU-d ja registreerimisagendid otsustavad LEI väljastamise ja hoidmise eest võetavad tasud. 

LEI Register on Eestis asutatud ametlik registreerimisagent. Oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, muutes LEI registreerimisprotsessi lihtsaks, automatiseerituks, kiireks ja taskukohaseks. Meie klienditugi on kättesaadav seitse päeva nädalas.

TAOTLE LEI NÜÜD


LEI registreerimise protsess

  1. Täida taotlusvorm. Oleme loonud tõhusa automaatse täitmise süsteemi ettevõtete andmete sisestamiseks. Vormi täitmine võtab aega vaid kaks minutit.
  2. Vajadusel laadi üles täiendavad dokumendid. Dokumentide üleslaadimine on vajalik vaid siis, kui on vaja tõestada seost emaettevõttega.
  3. LEI Register pakub allahindlusi mitmeaastaste pakketide ja automaatsete pikendamiste puhul.
  4. Vali sobiv maksemeetod.
  5. Mõne minuti või tunni jooksul saabub sulle meilile kinnitus LEI koodiga. Oma taotlust saad jälgida siin.

Kuidas on LEI Registri hinnad nii soodsad?

LEI Register on ametlik registreerimisagent – ​​oleme alates 2018. aasta algusest aidanud ettevõtetel taotleda uusi LEI koode ning üle tuua ja uuendada olemasolevaid. Oleme edukalt täitnud oma eesmärki muuta LEI registreerimisprotsess lihtsaks, kiireks ja taskukohaseks. Usume pikaajaliste ärisuhete loomisse,  mistõttu oleme otsustanud hoida oma kasumimarginaali madalana.

LEI Register on loonud tugeva püsikliendibaasi, pakkudes turu madalaimaid hindu ja kliendituge seitse päeva nädalas.

Kinnitame sinu ettevõtte registreerimisandmed koostöös meie GLEIFi poolt akrediteeritud partner-LOU RapidLEIga (Ubisecure Oy).

TAOTLE LEI NÜÜD

Hangi oma LEI juba täna

39€ /aasta

Täida taotlus mõne minutiga.

Taotle LEI