HERMES INVESTMENT MANAGEMENT LTD
JSIUP508MD2LG5X2QY79 JSIUP508MD2LG5X2QY79
| Juriidiline nimi | HERMES INVESTMENT MANAGEMENT LTD |
| Registriaadress | SIXTH FLOOR, 150, CHEAPSIDE, LONDON, EC2V 6ET, United Kingdom |
| Registrikood | 02466043 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | JSIUP508MD2LG5X2QY79 kopeeri JSIUP508MD2LG5X2QY79 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-05 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | HERMES INVESTMENT MANAGEMENT LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 02466043 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1990-02-01 |
| BIC kood | HIMNGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 02466043 |
| LEI kood | JSIUP508MD2LG5X2QY79 kopeeri JSIUP508MD2LG5X2QY79 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-06-06 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-13 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-05 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | SIXTH FLOOR, 150, CHEAPSIDE |
| Postiindeks | EC2V 6ET |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | SIXTH FLOOR, 150, CHEAPSIDE |
| Postiindeks | EC2V 6ET |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
FEDERATED HERMES LIMITED (Otsene emaettevõte) FEDERATED HERMES, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.