LEI otsing

LEI koodi otsing ja LEI koodi kehtivuse kontroll

LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED

ACTIVE

LEI: 213800WAVVOPS85N2205

ISSUED
United Kingdom, LONDON, 10 PATERNOSTER SQUARE, EC4M 7LS
Juriidiline nimi
LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED
Kus registreeritud
RA000585
Ettevõtte registrikood
08530763
Jurisdiktsioon
GB
Ettevõtte juriidilise vormi kood
H0PO
Ettevõtte staatus
ACTIVE

Aadressid

Registriaadress
10 PATERNOSTER SQUARE
EC4M 7LS
LONDON
GB-LND
GB | United Kingdom
Peakontori aadress
10 PATERNOSTER SQUARE
EC4M 7LS
LONDON
GB-LND
GB | United Kingdom

Registreerimise detailid

LEI esmase registreerimise kuupäev
2015-12-14
LEI viimane uuendamise kuupäev
2021-12-08
LEI koodi staatus
ISSUED
LEI koodi järgmine uuendamise kuupäev
2022-12-14
Haldav LOU
LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED (LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED)
Valideerimise allikad
FULLY_CORROBORATED
Otsene tütarettevõte
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval
Lõpliku otsuse langetav tütarettevõte
Lõpliku otsuse langetava tütarettevõtte andmed pole saadaval
VAIDLUSTA LEI
Company

Kui näete viga LEI koodi andmetes, saate need vaidlustada või esitada taotluse LEI andmete uuendamiseks.


Jätkake LEI koodi andmete täieliku uuendamisega – kontrollime ettevõtte andmeid e-Äriregistrist

Jätkake LEI andmete vaidlustamisega – kirjutage oma sõnadega, mis on praeguste andmete juures valesti

UUENDA
LEI:
LEI koodi järgmine uuendamise kuupäev:
Hetkel on Teie LEI teenusepakkuja [current_lou]. Saame uuendada Teie LEI koodi ainult juhul, kui oleme selle haldaja. Uuendamiseks peame esmalt LEI üle tooma oma partner LOU-le (Local Operating Unit), kelleks on RapidLEI. RapidLEI on GLEIFI poolt akrediteeritud LEI koodide väljastaja. Ületoomiseks kasutage LEI ületoomise vormi, et saaksime protsessiga alustada.
Hetkel on Teie LEI teenusepakkuja [current_lou]. Olete üle toomas oma LEI koodi LEIRegiter OÜ haldusesse. Ületoomiseks peame Teie LEI viima üle meie partner LOU (Local Operating Unit), RapidLEI, juurde. RapidLEI on GLEIFI poolt akrediteeritud LEI koodide väljastaja. Palun valige allpool, kas soovite LEI üle tuua (LEI koodi ei uuendata) või uuendada ja üle tuua.

Mis vahe on LEI uuendamisel ja LEI koodi ületoomisel ?LEI koodi uuendamine on iga-aastane andmete ajakohastamine GLEIF-i andmebaasis. See tagab andmete vastavuse kohaliku äriregistriga.

LEI ületoomine on LEI koodi liikumine ühe teenusepakkuja juurest teise juurde. LEI koodiga seotud teenusepakkujat on võimalik vahetada, et turul säiliks konkurents erinevate teenusepakkujate vahel. Samuti võivad LEI uuendamise hinnad LOU-de ja registriagentide vahel märkimisväärselt erineda. LEI ületoomise käigus kood ise ei muutu. Vahetub vaid teenusepakkuja, kes koodi haldab. Üldiselt on see protsess lõppkliendile märkamatu.

Kõik väljastatud LEI koodid on kehtivad ning investeerimisteenuse pakkujad ning pangad ei erista kliente haldaja või LEI koodi väljastava organisatsiooni põhjal. LEI on standard ning seetõttu on kõik LEI koodid võrdsed.
"Uuendamiseks peame esmalt Teie LEI koodi üle tooma LEIRegister OÜ haldusesse. Jätkamiseks kasutage LEI koodi ületoomise vormi. "
"Lugupeetud klient, Teie LEI on käesoleval hetkel meie partner LOU RapidLEI halduses, kuid Te ei ole kasutanud meie teenuseid LEI koodi registreerimiseks. Hindame Teie huvi meie teenuse vastu, kuid kahjuks ei saa me Teie LEI koodi uuendada. Oma LEI koodi uuendamiseks kontakteeruge RapidLEI-ga ( support@rapidlei.com ) või külastage nende kodulehte, et leida oma teenusepakkuja. Täname mõistva suhtumise eest, LEI Register OÜ "
Lugupeetud klient, Teil on meiega kehtiv leping LEI koodile [lei]. Leping kehtib kuni [paid_until]. Lepingu kohaselt uuendame Teie LEI koodi iga aasta kuni [paid_until]. Oma LEI koodi andmeid saate kontrollida siin: [leicert_link] Kui Teil on vaja oma LEI andmeid uuendada või kui Teil on küsimusi võtke meiega ühendust aadressil [site_email].
Nõustun ületoomisega ja soovin jätkata LEI koodi uuendamisega.
Olete lõpule jõudmas LEI ületoomise taotlusega. Palun kinnitage, et soovite oma LEI koodi üle tuua uuendamata.