ABB LTD
549300YE7EDCK0ILIU11 549300YE7EDCK0ILIU11
| Juriidiline nimi | ABB LTD |
| Registriaadress | KM9, NATIONAL ROAD 1A HOANG LIET HOANG MAI DIST, HA NOI, 100000, Vietnam |
| Registrikood | |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300YE7EDCK0ILIU11 kopeeri 549300YE7EDCK0ILIU11 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2018-12-27 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | ABB LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
No Registration Authority available
null RA999999 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 0OCP |
| Valideerimiskoht |
No Registration Authority available
RA999999
|
| LEI kood | 549300YE7EDCK0ILIU11 kopeeri 549300YE7EDCK0ILIU11 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-28 |
| Viimane uuendamine | 2023-11-14 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2018-12-27 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | ENTITY_SUPPLIED_ONLY |
| Registriaadress | KM9, NATIONAL ROAD 1A HOANG LIET HOANG MAI DIST |
| Postiindeks | 100000 |
| Linn / küla | HA NOI |
| Piirkonna kood | VN-HN |
| Riik | VN | Vietnam |
| Peakontori aadress | KM9, NATIONAL ROAD 1A HOANG LIET HOANG MAI DIST |
| Postiindeks | 100000 |
| Linn / küla | HA NOI |
| Piirkonna kood | VN-HN |
| Riik | VN | Vietnam |
|
ABB Asea Brown Boveri Ltd (Otsene emaettevõte) ABB Asea Brown Boveri Ltd (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.