CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD
549300WNSIB0HRXGUD81 549300WNSIB0HRXGUD81
| Juriidiline nimi | CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registrikood | 05562639 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 549300WNSIB0HRXGUD81 kopeeri 549300WNSIB0HRXGUD81 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-04-12 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | CATLIN (NORTH AMERICAN) HOLDINGS LTD |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 05562639 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2005-09-13 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 05562639 |
| LEI kood | 549300WNSIB0HRXGUD81 kopeeri 549300WNSIB0HRXGUD81 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2014-05-15 |
| Viimane uuendamine | 2025-02-06 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-04-12 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
AXA (Kaugeim emaettevõte) NON_CONSOLIDATING (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.