FARRINGDON STREET (NOMINEE) LIMITED
549300TGYL8SYWZLTJ26 549300TGYL8SYWZLTJ26
| Juriidiline nimi | FARRINGDON STREET (NOMINEE) LIMITED |
| Registriaadress | PETERBOROGH COURT, 133 FLEET STREET, LONDON, EC4A 2BB, United Kingdom |
| Registrikood | 07682424 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300TGYL8SYWZLTJ26 kopeeri 549300TGYL8SYWZLTJ26 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-11-19 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | FARRINGDON STREET (NOMINEE) LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Goldman Sachs Property (Nominee) Limited Farringdon Street Property (Nominee) Limited |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 07682424 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 07682424 |
| LEI kood | 549300TGYL8SYWZLTJ26 kopeeri 549300TGYL8SYWZLTJ26 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2018-11-20 |
| Viimane uuendamine | 2023-07-31 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-11-19 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | PETERBOROGH COURT, 133 FLEET STREET |
| Postiindeks | EC4A 2BB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | PETERBOROGH COURT, 133 FLEET STREET |
| Postiindeks | EC4A 2BB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.