COLCHESTER GLOBAL INVESTORS LIMITED
549300NGFSGY6QN85U40 549300NGFSGY6QN85U40
| Juriidiline nimi | COLCHESTER GLOBAL INVESTORS LIMITED |
| Registriaadress | 5th Floor 130 Wood Street, London, EC2V 6DL, United Kingdom |
| Registrikood | 03855960 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300NGFSGY6QN85U40 kopeeri 549300NGFSGY6QN85U40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-09 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | COLCHESTER GLOBAL INVESTORS LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 03855960 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1999-10-08 |
| BIC kood | COGNGB31XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 03855960 |
| LEI kood | 549300NGFSGY6QN85U40 kopeeri 549300NGFSGY6QN85U40 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-02-28 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-19 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-09 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 5th Floor 130 Wood Street |
| Postiindeks | EC2V 6DL |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 5th Floor 130 Wood Street |
| Postiindeks | EC2V 6DL |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
NATURAL_PERSONS (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) NATURAL_PERSONS (Teatatud kaugeima emaettevõtte erandist) |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.