COLCHESTER GLOBAL INVESTORS (SINGAPORE) PTE. LTD.
549300ANPN14FWOX6Z38 549300ANPN14FWOX6Z38
| Juriidiline nimi | COLCHESTER GLOBAL INVESTORS (SINGAPORE) PTE. LTD. |
| Registriaadress | 6 BATTERY ROAD, #40-02A, SINGAPORE, 049909, Singapore |
| Registrikood | 201202440M |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300ANPN14FWOX6Z38 kopeeri 549300ANPN14FWOX6Z38 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-11 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | COLCHESTER GLOBAL INVESTORS (SINGAPORE) PTE. LTD. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 201202440M |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2012-02-01 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 201202440M |
| LEI kood | 549300ANPN14FWOX6Z38 kopeeri 549300ANPN14FWOX6Z38 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2016-12-15 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-25 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-01-11 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 6 BATTERY ROAD, #40-02A |
| Postiindeks | 049909 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 6 BATTERY ROAD, #40-02A |
| Postiindeks | 049909 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
COLCHESTER GLOBAL INVESTORS LIMITED (Otsene emaettevõte) COLCHESTER GLOBAL INVESTORS LIMITED (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.