HEITMAN INTERNATIONAL REAL ESTATE SECURITIES GMBH
549300N51O5CYJYNRX71 549300N51O5CYJYNRX71
| Juriidiline nimi | HEITMAN INTERNATIONAL REAL ESTATE SECURITIES GMBH |
| Registriaadress | MAXIMILIANSTRAßE 35 A, MÜNCHEN, 80539, Germany |
| Registrikood | HRB 184592 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300N51O5CYJYNRX71 kopeeri 549300N51O5CYJYNRX71 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-09-25 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | HEITMAN INTERNATIONAL REAL ESTATE SECURITIES GMBH |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Commercial Register
(Local Court München)
Handelsregister
(Amtsgericht München)
Germany, München RA000304 |
| Registrikood | HRB 184592 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Gesellschaft mit beschränkter Haftung (de) 2HBR |
| Valideerimiskoht |
Commercial Register
(Local Court München)
Handelsregister
(Amtsgericht München)
Germany
RA000304
|
| Valideeritud kui | HRB 184592 |
| LEI kood | 549300N51O5CYJYNRX71 kopeeri 549300N51O5CYJYNRX71 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2014-11-05 |
| Viimane uuendamine | 2023-07-31 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-09-25 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | MAXIMILIANSTRAßE 35 A |
| Postiindeks | 80539 |
| Linn / küla | MÜNCHEN |
| Piirkonna kood | DE-BY |
| Riik | DE | Germany |
| Peakontori aadress | MAXIMILIANSTRAßE 35A |
| Postiindeks | 80539 |
| Linn / küla | MUNICH |
| Piirkonna kood | DE-BY |
| Riik | DE | Germany |
|
HEITMAN LLC (Otsene emaettevõte) HEITMAN LLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.