BARCLAYS MERCHANT BANK (SINGAPORE) LTD
549300D0MXZI5EKQWT88 549300D0MXZI5EKQWT88
| Juriidiline nimi | BARCLAYS MERCHANT BANK (SINGAPORE) LTD |
| Registriaadress | 10 MARINA BOULEVARD, #25-01, MARINA BAY FINANCIAL CENTRE, SINGAPORE, 018983, Singapore |
| Registrikood | 199704977K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300D0MXZI5EKQWT88 kopeeri 549300D0MXZI5EKQWT88 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-30 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | BARCLAYS MERCHANT BANK (SINGAPORE) LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | BARCLAYS PRIVATE BANK ASIA LIMITED |
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 199704977K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | VVOX |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2013-04-25 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 199704977K |
| LEI kood | 549300D0MXZI5EKQWT88 kopeeri 549300D0MXZI5EKQWT88 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2013-04-25 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-06 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-30 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 10 MARINA BOULEVARD, #25-01, MARINA BAY FINANCIAL CENTRE |
| Postiindeks | 018983 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 10 MARINA BOULEVARD, #25-01, MARINA BAY FINANCIAL CENTRE |
| Postiindeks | 018983 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
BARCLAYS PLC (Otsene emaettevõte) BARCLAYS PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.