QUILTER INVESTORS LIMITED
549300BBKTGWZK4L2H55 549300BBKTGWZK4L2H55
| Juriidiline nimi | QUILTER INVESTORS LIMITED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET, LONDON, EC4V 4AB, United Kingdom |
| Registrikood | 04227837 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300BBKTGWZK4L2H55 kopeeri 549300BBKTGWZK4L2H55 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-18 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | QUILTER INVESTORS LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | OLD MUTUAL INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED SKANDIA INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 04227837 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2001-06-04 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 04227837 |
| LEI kood | 549300BBKTGWZK4L2H55 kopeeri 549300BBKTGWZK4L2H55 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-10-31 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-22 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-18 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
QUILTER PLC (Otsene emaettevõte) QUILTER PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.