TREETOP ASSET MANAGEMENT LLP
54930096TOU9KT4GNJ15 54930096TOU9KT4GNJ15
| Juriidiline nimi | TREETOP ASSET MANAGEMENT LLP |
| Registriaadress | SECOND FLOOR, 150-151 FLEET STREET, LONDON, EC4A 2DQ, United Kingdom |
| Registrikood | OC325931 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 54930096TOU9KT4GNJ15 kopeeri 54930096TOU9KT4GNJ15 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-09-25 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | TREETOP ASSET MANAGEMENT LLP |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Muu nimetus | CAMFUNDS LLP |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | OC325931 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Limited Liability Partnership (en) Z0EY |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-02-13 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | OC325931 |
| LEI kood | 54930096TOU9KT4GNJ15 kopeeri 54930096TOU9KT4GNJ15 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2017-11-16 |
| Viimane uuendamine | 2024-12-16 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-09-25 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | SECOND FLOOR, 150-151 FLEET STREET |
| Postiindeks | EC4A 2DQ |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | SECOND FLOOR, 4-5 GOUGH SQUARE |
| Postiindeks | EC4A 3DE |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-WSM |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
TreeTop Asset Management S.A. (Otsene emaettevõte) TreeTop Asset Management S.A. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.