GSAMI HOLDINGS I LTD
54930035JZX6UBJHZT55 54930035JZX6UBJHZT55
| Juriidiline nimi | GSAMI HOLDINGS I LTD |
| Registriaadress | PLUMTREE COURT, 25 SHOE LANE, LONDON, EC4A 4AU, United Kingdom |
| Registrikood | 13483102 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 54930035JZX6UBJHZT55 kopeeri 54930035JZX6UBJHZT55 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-09-12 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | GSAMI HOLDINGS I LTD |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 13483102 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2021-01-01 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 13483102 |
| LEI kood | 54930035JZX6UBJHZT55 kopeeri 54930035JZX6UBJHZT55 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2021-09-23 |
| Viimane uuendamine | 2024-12-16 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2023-09-12 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | PLUMTREE COURT, 25 SHOE LANE |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 25 SHOE LANE |
| Postiindeks | EC4A 4AU |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.