A.M. INTEGRITY HOLDING LTD
5493000BQW7GHVLOYS74 5493000BQW7GHVLOYS74
| Juriidiline nimi | A.M. INTEGRITY HOLDING LTD |
| Registriaadress | THERMOPYLON, 12A, LIMASSOL, 3041, Cyprus |
| Registrikood | ΗΕ 385902 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 5493000BQW7GHVLOYS74 kopeeri 5493000BQW7GHVLOYS74 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-05-15 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | A.M. INTEGRITY HOLDING LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | AKTALAS LTD |
| Registreeritud |
Companies Section
(Department of Registrar of Companies and Official Receiver)
Cyprus RA000161 |
| Registrikood | ΗΕ 385902 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Ιδιωτική Εταιρεία (el) RCPI |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2018-07-04 |
| Valideerimiskoht |
Companies Section
(Department of Registrar of Companies and Official Receiver)
Cyprus
RA000161
|
| Valideeritud kui | ΗΕ 385902 |
| LEI kood | 5493000BQW7GHVLOYS74 kopeeri 5493000BQW7GHVLOYS74 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2023-04-03 |
| Viimane uuendamine | 2026-05-15 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-05-15 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | THERMOPYLON, 12A |
| Postiindeks | 3041 |
| Linn / küla | LIMASSOL |
| Piirkonna kood | CY-02 |
| Riik | CY | Cyprus |
| Peakontori aadress | THERMOPYLON, 12A |
| Postiindeks | 3041 |
| Linn / küla | LIMASSOL |
| Piirkonna kood | CY-02 |
| Riik | CY | Cyprus |
|
Vienna-Life Lebensversicherung AG Vienna Insurance Group (Otsene emaettevõte) Wiener Städtische Versicherungsverein - Vermögensverwaltung (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.