MORGAN STANLEY COMMODITIES TRADING (CHINA) LIMITED
2HT22FGAUCB4Q25HE891 2HT22FGAUCB4Q25HE891
| Juriidiline nimi | MORGAN STANLEY COMMODITIES TRADING (CHINA) LIMITED |
| Registriaadress | 35/F, CITIC SQUARE 1168 NANJING ROAD WEST UNIT 3512A, SHANGHAI, 200041, China |
| Registrikood | |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 2HT22FGAUCB4Q25HE891 kopeeri 2HT22FGAUCB4Q25HE891 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-12-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | MORGAN STANLEY COMMODITIES TRADING (CHINA) LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
No Registration Authority available
null RA999999 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Valideerimiskoht |
No Registration Authority available
RA999999
|
| LEI kood | 2HT22FGAUCB4Q25HE891 kopeeri 2HT22FGAUCB4Q25HE891 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2012-11-21 |
| Viimane uuendamine | 2024-12-16 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-12-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | ENTITY_SUPPLIED_ONLY |
| Registriaadress | 35/F, CITIC SQUARE 1168 NANJING ROAD WEST UNIT 3512A |
| Postiindeks | 200041 |
| Linn / küla | SHANGHAI |
| Piirkonna kood | CN-SH |
| Riik | CN | China |
| Peakontori aadress | 35/F, CITIC SQUARE 1168 NANJING ROAD WEST UNIT 3512A |
| Postiindeks | 200041 |
| Linn / küla | SHANGHAI |
| Piirkonna kood | CN-SH |
| Riik | CN | China |
|
Morgan Stanley Commodities Trading Hong Kong Holdings Limited (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.