RATHBONE MULTI ASSET PORTFOLIO
213800Q8FWG4HSALKU16 213800Q8FWG4HSALKU16
| Juriidiline nimi | RATHBONE MULTI ASSET PORTFOLIO |
| Registriaadress | C/O RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED, 30 GRESHAM STREET, LONDON, EC2V 7QN, United Kingdom |
| Registrikood | IC000749 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800Q8FWG4HSALKU16 kopeeri 213800Q8FWG4HSALKU16 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-03 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | RATHBONE MULTI ASSET PORTFOLIO |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | IC000749 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Investment Company with Variable Capital (en) VV0W |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2009-05-29 |
| Valideerimiskoht |
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
United Kingdom
RA000592
|
| Valideeritud kui | 498834 |
| LEI kood | 213800Q8FWG4HSALKU16 kopeeri 213800Q8FWG4HSALKU16 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2022-11-03 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-03 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | C/O RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED, 30 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7QN |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | C/O RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED, 30 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7QN |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.