HCC UNDERWRITING AGENCY LTD
213800Q7SHYVNXY1VE23 213800Q7SHYVNXY1VE23
| Juriidiline nimi | HCC UNDERWRITING AGENCY LTD |
| Registriaadress | THE ST BOTOLPH BUILDING, 138 HOUNDSDITCH, LONDON, EC3A 7BT, United Kingdom |
| Registrikood | 04632146 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800Q7SHYVNXY1VE23 kopeeri 213800Q7SHYVNXY1VE23 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-20 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | HCC UNDERWRITING AGENCY LTD |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 04632146 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2003-01-09 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 04632146 |
| LEI kood | 213800Q7SHYVNXY1VE23 kopeeri 213800Q7SHYVNXY1VE23 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-20 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-21 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-20 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | THE ST BOTOLPH BUILDING, 138 HOUNDSDITCH |
| Postiindeks | EC3A 7BT |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | THE ST BOTOLPH BUILDING, 138 HOUNDSDITCH |
| Postiindeks | EC3A 7BT |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
東京海上ホールディングス株式会社 (Otsene emaettevõte) 東京海上ホールディングス株式会社 (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.