QUILTER MORTGAGE PLANNING LIMITED
213800Q4SK2C38JS7737 213800Q4SK2C38JS7737
| Juriidiline nimi | QUILTER MORTGAGE PLANNING LIMITED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET, LONDON, EC4V 4AB, United Kingdom |
| Registrikood | 05495327 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800Q4SK2C38JS7737 kopeeri 213800Q4SK2C38JS7737 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | QUILTER MORTGAGE PLANNING LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | INTRINSIC MORTGAGE PLANNING LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 05495327 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2005-06-30 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 05495327 |
| LEI kood | 213800Q4SK2C38JS7737 kopeeri 213800Q4SK2C38JS7737 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-12-26 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-01 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-12-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
QUILTER PLC (Otsene emaettevõte) QUILTER PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.