NINETY ONE UK LIMITED
213800NH6YFH1P7BQJ09 213800NH6YFH1P7BQJ09
| Juriidiline nimi | NINETY ONE UK LIMITED |
| Registriaadress | 55 GRESHAM STREET, LONDON, EC2V 7EL, United Kingdom |
| Registrikood | 02036094 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800NH6YFH1P7BQJ09 kopeeri 213800NH6YFH1P7BQJ09 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-06 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | NINETY ONE UK LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | INVESTEC ASSET MANAGEMENT LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 02036094 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1986-07-10 |
| BIC kood | IVANGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 02036094 |
| LEI kood | 213800NH6YFH1P7BQJ09 kopeeri 213800NH6YFH1P7BQJ09 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-02-06 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-11 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-06 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 55 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7EL |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 55 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7EL |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
NON_CONSOLIDATING (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) NON_CONSOLIDATING (Teatatud kaugeima emaettevõtte erandist) |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.