AXA UK GROUP PENSION SCHEME MANAGEMENT LIMITED
213800JHTVTDPU3S4C31 213800JHTVTDPU3S4C31
| Juriidiline nimi | AXA UK GROUP PENSION SCHEME MANAGEMENT LIMITED |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registrikood | 14245763 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800JHTVTDPU3S4C31 kopeeri 213800JHTVTDPU3S4C31 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-11 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AXA UK GROUP PENSION SCHEME MANAGEMENT LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 14245763 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2022-07-20 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 14245763 |
| LEI kood | 213800JHTVTDPU3S4C31 kopeeri 213800JHTVTDPU3S4C31 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2025-02-11 |
| Viimane uuendamine | 2026-01-21 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-11 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.