QUILTER BUSINESS SERVICES LIMITED
213800IBELO35UV88W94 213800IBELO35UV88W94
| Juriidiline nimi | QUILTER BUSINESS SERVICES LIMITED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET, LONDON, EC4V 4AB, United Kingdom |
| Registrikood | 01579311 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800IBELO35UV88W94 kopeeri 213800IBELO35UV88W94 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-24 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | QUILTER BUSINESS SERVICES LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | OLD MUTUAL WEALTH BUSINESS SERVICES LIMITED SKANDIA LIFE BUSINESS SERVICES LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 01579311 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1981-08-11 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 01579311 |
| LEI kood | 213800IBELO35UV88W94 kopeeri 213800IBELO35UV88W94 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-07-24 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-09 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-24 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | SENATOR HOUSE, 85 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4AB |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
QUILTER PLC (Otsene emaettevõte) QUILTER PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.