LION INSURANCE COMPANY LIMITED(THE)
213800H6X99Z6XNV3O30 213800H6X99Z6XNV3O30
| Juriidiline nimi | LION INSURANCE COMPANY LIMITED(THE) |
| Registriaadress | 55 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0RL, United Kingdom |
| Registrikood | 00835660 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 213800H6X99Z6XNV3O30 kopeeri 213800H6X99Z6XNV3O30 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-07-02 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | LION INSURANCE COMPANY LIMITED(THE) |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Muu nimetus | B N INSURANCE COMPANY LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 00835660 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 00835660 |
| LEI kood | 213800H6X99Z6XNV3O30 kopeeri 213800H6X99Z6XNV3O30 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2015-07-02 |
| Viimane uuendamine | 2025-11-09 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2019-07-02 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 55 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0RL |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 55 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0RL |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
R L SCHEDULE 2C HOLDINGS LIMITED (Otsene emaettevõte) ROYAL LONDON MUTUAL INSURANCE SOCIETY,LIMITED(THE) (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.