INSIGHT INVESTMENT FUNDS MANAGEMENT LIMITED
213800GJUQIAM2UBS387 213800GJUQIAM2UBS387
| Juriidiline nimi | INSIGHT INVESTMENT FUNDS MANAGEMENT LIMITED |
| Registriaadress | 160 QUEEN VICTORIA STREET, LONDON, EC4V 4LA, United Kingdom |
| Registrikood | 01835691 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800GJUQIAM2UBS387 kopeeri 213800GJUQIAM2UBS387 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-01-29 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | INSIGHT INVESTMENT FUNDS MANAGEMENT LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 01835691 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1984-07-24 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 01835691 |
| LEI kood | 213800GJUQIAM2UBS387 kopeeri 213800GJUQIAM2UBS387 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2014-01-27 |
| Viimane uuendamine | 2026-01-30 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-01-29 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 160 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4LA |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 160 QUEEN VICTORIA STREET |
| Postiindeks | EC4V 4LA |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
THE BANK OF NEW YORK MELLON CORPORATION (Otsene emaettevõte) THE BANK OF NEW YORK MELLON CORPORATION (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.