NFM VITALITY FUNDS - IFML VITALITY MULTI-ASSET MODERATE FUND
213800CIXPM341M82B40 213800CIXPM341M82B40
| Juriidiline nimi | NFM VITALITY FUNDS - IFML VITALITY MULTI-ASSET MODERATE FUND |
| Registriaadress | WOOLGATE EXCHANGE, 25 BASINGHALL STREET, LONDON, EC2V 5HA, United Kingdom |
| Registrikood | 794940 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 213800CIXPM341M82B40 kopeeri 213800CIXPM341M82B40 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-10-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | NFM VITALITY FUNDS - IFML VITALITY MULTI-ASSET MODERATE FUND |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | IFML VITALITY FUNDS - IFML VITALITY MULTI-ASSET MODERATE FUND |
| Registreeritud |
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
United Kingdom RA000592 |
| Registrikood | 794940 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Valideerimiskoht |
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
United Kingdom
RA000592
|
| Valideeritud kui | 794940 |
| LEI kood | 213800CIXPM341M82B40 kopeeri 213800CIXPM341M82B40 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-26 |
| Viimane uuendamine | 2020-10-27 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-10-26 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | WOOLGATE EXCHANGE, 25 BASINGHALL STREET |
| Postiindeks | EC2V 5HA |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | C/O INVESTEC ASSET MANAGEMENT LIMITED, WOOLGATE EXCHANGE, 25 BASINGHALL STREET |
| Postiindeks | EC2V 5HA |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
NINETY ONE FUND MANAGERS UK LIMITED (Otsene emaettevõte) NINETY ONE FUND MANAGERS UK LIMITED (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.