ARCHITAS LIMITED
2138002HVGXR77UXY504 2138002HVGXR77UXY504
| Juriidiline nimi | ARCHITAS LIMITED |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET, LONDON, EC3V 0BG, United Kingdom |
| Registrikood | 02638607 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2138002HVGXR77UXY504 kopeeri 2138002HVGXR77UXY504 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-02-11 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | ARCHITAS LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | SUN LIFE SMC LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 02638607 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1991-08-16 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 02638607 |
| LEI kood | 2138002HVGXR77UXY504 kopeeri 2138002HVGXR77UXY504 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2016-02-11 |
| Viimane uuendamine | 2024-02-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-02-11 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 20 GRACECHURCH STREET |
| Postiindeks | EC3V 0BG |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.