SEABURY STERLING LIQUIDITY 1 FUND
2138002AVN3HC63JPF15 2138002AVN3HC63JPF15
| Juriidiline nimi | SEABURY STERLING LIQUIDITY 1 FUND |
| Registriaadress | 35A, AVENUE JOHN F. KENNEDY, LUXEMBOURG, L-1855, Luxembourg |
| Registrikood | O00000950_00000018 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 2138002AVN3HC63JPF15 kopeeri 2138002AVN3HC63JPF15 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-21 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | SEABURY STERLING LIQUIDITY 1 FUND |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Muu nimetus | ABERDEEN LIQUIDITY FUND (LUX) - SEABURY STERLING LIQUIDITY 1 FUND |
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00000950_00000018 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2018-10-08 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00000950_00000018 |
| LEI kood | 2138002AVN3HC63JPF15 kopeeri 2138002AVN3HC63JPF15 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2018-08-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-21 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 35A, AVENUE JOHN F. KENNEDY |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | LUXEMBOURG |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O ABERDEEN STANDARD INVESTMENTS LUXEMBOURG S.A, 35A, AVENUE JOHN F. KENNEDY |
| Postiindeks | L-1855 |
| Linn / küla | LUXEMBOURG |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
ABRDN LIQUIDITY FUND (LUX) (Otsene emaettevõte) ABERDEEN GROUP PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.