RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED
2138002AL4BZU16PET59 2138002AL4BZU16PET59
| Juriidiline nimi | RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED |
| Registriaadress | 30 GRESHAM STREET, LONDON, EC2V 7QN, United Kingdom |
| Registrikood | 02376568 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2138002AL4BZU16PET59 kopeeri 2138002AL4BZU16PET59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-23 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | RATHBONES ASSET MANAGEMENT LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | RATHBONE UNIT TRUST MANAGEMENT LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 02376568 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1989-04-26 |
| BIC kood | RUTMGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 02376568 |
| LEI kood | 2138002AL4BZU16PET59 kopeeri 2138002AL4BZU16PET59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-07-25 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-24 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-23 |
| Haldav LOU | LONDON STOCK EXCHANGE LEI LIMITED |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 30 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7QN |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 30 GRESHAM STREET |
| Postiindeks | EC2V 7QN |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
RATHBONES GROUP PLC (Otsene emaettevõte) RATHBONES GROUP PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.