UBS (Lux) Bond SICAV - USD Corporates (USD)
WKG5L8WHJEBPPES0NJ68 WKG5L8WHJEBPPES0NJ68
| Juriidiline nimi | UBS (Lux) Bond SICAV - USD Corporates (USD) |
| Registriaadress | c/o UBS (LUX) BOND SICAV, avenue J.F. Kennedy 33A, Luxembourg, 1855, Luxembourg |
| Registrikood | O00001955_00000006 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | WKG5L8WHJEBPPES0NJ68 kopeeri WKG5L8WHJEBPPES0NJ68 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-16 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | UBS (Lux) Bond SICAV - USD Corporates (USD) |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00001955_00000006 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2003-08-11 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00001955_00000006 |
| LEI kood | WKG5L8WHJEBPPES0NJ68 kopeeri WKG5L8WHJEBPPES0NJ68 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-06-06 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-13 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-16 |
| Haldav LOU | Bundesanzeiger Verlag GmbH |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | c/o UBS (LUX) BOND SICAV, avenue J.F. Kennedy 33A |
| Postiindeks | 1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | c/o UBS Fund Management (Luxembourg) S.A., avenue J.F. Kennedy 33A |
| Postiindeks | 1855 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.