Franklin Sustainable Global Growth Fund
W1CUI8HZMLU8JOVYZS28 W1CUI8HZMLU8JOVYZS28
| Juriidiline nimi | Franklin Sustainable Global Growth Fund |
| Registriaadress | 8A, rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | O00000866_00000085 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | W1CUI8HZMLU8JOVYZS28 kopeeri W1CUI8HZMLU8JOVYZS28 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-17 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Franklin Sustainable Global Growth Fund |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Franklin Templeton Investment Funds - Franklin World Perspective Fund Franklin Global Growth Fund |
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00000866_00000085 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Société d'investissement à capital variable (fr) UDY2 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2008-10-14 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00000866_00000085 |
| LEI kood | W1CUI8HZMLU8JOVYZS28 kopeeri W1CUI8HZMLU8JOVYZS28 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-11-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-07-30 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-17 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 8A, rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Franklin Templeton International Services S.a r.l., 8A, rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.