MORGAN STANLEY CAPITAL GROUP ENERGY EUROPE LIMITED
P3BJ01UUWJND9L224U29 P3BJ01UUWJND9L224U29
| Juriidiline nimi | MORGAN STANLEY CAPITAL GROUP ENERGY EUROPE LIMITED |
| Registriaadress | 25 Farringdon Street, London, EC4A 4AB, United Kingdom |
| Registrikood | 06165157 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | P3BJ01UUWJND9L224U29 kopeeri P3BJ01UUWJND9L224U29 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-15 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | MORGAN STANLEY CAPITAL GROUP ENERGY EUROPE LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | MORGAN STANLEY CLEAN DEVELOPMENT LIMITED |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 06165157 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-03-16 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 06165157 |
| LEI kood | P3BJ01UUWJND9L224U29 kopeeri P3BJ01UUWJND9L224U29 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-11-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-31 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-15 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 25 Farringdon Street |
| Postiindeks | EC4A 4AB |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 25 Farringdon Street |
| Postiindeks | EC4A 4AB |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
MORGAN STANLEY CAPITAL GROUP INC. (Otsene emaettevõte) MORGAN STANLEY (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.