State Street Global Advisors, Ltd.
OH3PFKUO73B5329UCH94 OH3PFKUO73B5329UCH94
| Juriidiline nimi | State Street Global Advisors, Ltd. |
| Registriaadress | 1981 Avenue McGill College Suite 500, Montréal, H3A 3A8, Canada |
| Registrikood | 445430-8 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | OH3PFKUO73B5329UCH94 kopeeri OH3PFKUO73B5329UCH94 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-11 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | State Street Global Advisors, Ltd. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | Conseillers en Gestion Globale State Street, Ltee |
| Registreeritud |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada RA000072 |
| Registrikood | 445430-8 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | business corporation (en) UDLA |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2007-12-01 |
| Valideerimiskoht |
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Corporate Registry
(Corporations Canada)
Canada
RA000072
|
| Valideeritud kui | 445430-8 |
| LEI kood | OH3PFKUO73B5329UCH94 kopeeri OH3PFKUO73B5329UCH94 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-06-06 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-03 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-11 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 1981 Avenue McGill College Suite 500 |
| Postiindeks | H3A 3A8 |
| Linn / küla | Montréal |
| Piirkonna kood | CA-QC |
| Riik | CA | Canada |
| Peakontori aadress | 1981 Avenue McGill College Suite 500 |
| Postiindeks | H3A 3A8 |
| Linn / küla | Montréal |
| Piirkonna kood | CA-QC |
| Riik | CA | Canada |
|
STATE STREET CORPORATION (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.