MFS INTERNATIONAL (U.K.) LIMITED
DSXF0WRHCYLQSOBXNI70 DSXF0WRHCYLQSOBXNI70
| Juriidiline nimi | MFS INTERNATIONAL (U.K.) LIMITED |
| Registriaadress | One, Carter Lane, London, EC4V 5ER, United Kingdom |
| Registrikood | 03062718 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | DSXF0WRHCYLQSOBXNI70 kopeeri DSXF0WRHCYLQSOBXNI70 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-11 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | MFS INTERNATIONAL (U.K.) LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 03062718 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1995-05-24 |
| BIC kood | MFITGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 03062718 |
| LEI kood | DSXF0WRHCYLQSOBXNI70 kopeeri DSXF0WRHCYLQSOBXNI70 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-06-06 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-11 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | One, Carter Lane |
| Postiindeks | EC4V 5ER |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | One, Carter Lane |
| Postiindeks | EC4V 5ER |
| Linn / küla | London |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
MFS INTERNATIONAL HOLDINGS PTY LTD (Otsene emaettevõte) MASSACHUSETTS FINANCIAL SERVICES COMPANY (Kaugeim emaettevõte) |
|
No direct child data available |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.