TEMPLETON GROWTH (EURO) FUND
B81LB6PNE1N7LG54PJ98 B81LB6PNE1N7LG54PJ98
| Juriidiline nimi | TEMPLETON GROWTH (EURO) FUND |
| Registriaadress | 8A, rue Albert Borschette, Luxembourg, L-1246, Luxembourg |
| Registrikood | O00000866_00000047 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | B81LB6PNE1N7LG54PJ98 kopeeri B81LB6PNE1N7LG54PJ98 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-17 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | TEMPLETON GROWTH (EURO) FUND |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00000866_00000047 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 8888 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2000-08-09 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00000866_00000047 |
| LEI kood | B81LB6PNE1N7LG54PJ98 kopeeri B81LB6PNE1N7LG54PJ98 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-11-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-06-18 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-07-17 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 8A, rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Franklin Templeton International Services S.a r.l., 8A, rue Albert Borschette |
| Postiindeks | L-1246 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.