Raiffeisen Bank International AG
9ZHRYM6F437SQJ6OUG95 9ZHRYM6F437SQJ6OUG95
| Juriidiline nimi | Raiffeisen Bank International AG |
| Registriaadress | Am Stadtpark 9, Wien, 1030, Austria |
| Registrikood | 122119m |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 9ZHRYM6F437SQJ6OUG95 kopeeri 9ZHRYM6F437SQJ6OUG95 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-17 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Raiffeisen Bank International AG |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Commercial Register
(Federal Ministry of Justice)
Firmenbuch
(Bundesministerium für Justiz)
Austria RA000017 |
| Registrikood | 122119m |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Aktiengesellschaft (de) EQOV |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1991-07-09 |
| BIC kood | RZBAATWWXXX |
| Valideerimiskoht |
Commercial Register
(Federal Ministry of Justice)
Firmenbuch
(Bundesministerium für Justiz)
Austria
RA000017
|
| Valideeritud kui | 122119m |
| LEI kood | 9ZHRYM6F437SQJ6OUG95 kopeeri 9ZHRYM6F437SQJ6OUG95 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2012-06-06 |
| Viimane uuendamine | 2026-01-30 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-03-17 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Am Stadtpark 9 |
| Postiindeks | 1030 |
| Linn / küla | Wien |
| Piirkonna kood | AT-9 |
| Riik | AT | Austria |
| Peakontori aadress | Am Stadtpark 9 |
| Postiindeks | 1030 |
| Linn / küla | Wien |
| Piirkonna kood | AT-9 |
| Riik | AT | Austria |
|
NO_KNOWN_PERSON (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) NO_KNOWN_PERSON (Teatatud kaugeima emaettevõtte erandist) |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.