AMUNDI ACTIONS MONDE SELECTION ETF PEA
969500PRERBPA6396W49 969500PRERBPA6396W49
| Juriidiline nimi | AMUNDI ACTIONS MONDE SELECTION ETF PEA |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registrikood | 65101 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 969500PRERBPA6396W49 kopeeri 969500PRERBPA6396W49 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-18 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AMUNDI ACTIONS MONDE SELECTION ETF PEA |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | AMUNDI HORIZON LONG TERME AMUNDI SELECTION ETF PEA MONDE |
| Registreeritud | France RA000190 |
| Registrikood | 65101 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2019-10-17 |
| Valideerimiskoht |
France
RA000190
|
| Valideeritud kui | 65101 |
| LEI kood | 969500PRERBPA6396W49 kopeeri 969500PRERBPA6396W49 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2019-10-17 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-11 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-18 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
| Peakontori aadress | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.