SELECTION EURO CLIMAT (JANVIER 2023)
9695007TEAQ1WE4XG863 9695007TEAQ1WE4XG863
| Juriidiline nimi | SELECTION EURO CLIMAT (JANVIER 2023) |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registrikood | 75177 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 9695007TEAQ1WE4XG863 kopeeri 9695007TEAQ1WE4XG863 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-11-09 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | SELECTION EURO CLIMAT (JANVIER 2023) |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud | France RA000190 |
| Registrikood | 75177 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2022-10-25 |
| Valideerimiskoht |
France
RA000190
|
| Valideeritud kui | 75177 |
| LEI kood | 9695007TEAQ1WE4XG863 kopeeri 9695007TEAQ1WE4XG863 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2022-11-08 |
| Viimane uuendamine | 2025-07-17 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2025-11-09 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
| Peakontori aadress | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.