AMUNDI PEA EAU (MSCI WATER) UCITS ETF
96950076O6PJOP5YNM31 96950076O6PJOP5YNM31
| Juriidiline nimi | AMUNDI PEA EAU (MSCI WATER) UCITS ETF |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registrikood | 49853 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 96950076O6PJOP5YNM31 kopeeri 96950076O6PJOP5YNM31 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-28 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | AMUNDI PEA EAU (MSCI WATER) UCITS ETF |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | LYXOR PEA EAU (WORLD WATER) UCITS ETF LYXOR PEA EAU (MSCI WATER) UCITS ETF |
| Registreeritud | France RA000190 |
| Registrikood | 49853 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2016-11-10 |
| Valideerimiskoht |
France
RA000190
|
| Valideeritud kui | 49853 |
| LEI kood | 96950076O6PJOP5YNM31 kopeeri 96950076O6PJOP5YNM31 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-05-28 |
| Viimane uuendamine | 2025-04-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-28 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
| Peakontori aadress | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.