G D E CONSTRUCCIONES SOCIEDAD LIMITADA
9598002XKZ00KX6T4472 9598002XKZ00KX6T4472
| Juriidiline nimi | G D E CONSTRUCCIONES SOCIEDAD LIMITADA |
| Registriaadress | C/ ALBASANZ 61 A, Madrid, 28037, Spain |
| Registrikood | M-70558-8 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 9598002XKZ00KX6T4472 kopeeri 9598002XKZ00KX6T4472 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-20 |
| Haldav LOU | COLEGIO DE REGISTRADORES DE LA PROPIEDAD, MERCANTI... |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | G D E CONSTRUCCIONES SOCIEDAD LIMITADA |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Commercial Registry
(Registrars of Spain)
Registro Mercantil
(Registradores de España (Colegio de Registradores de la Propiedad, Mercantiles y de Bien Muebles de España))
Spain RA000533 |
| Registrikood | M-70558-8 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Sociedad de Responsabilidad Limitada (es) DP3Q |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1980-01-09 |
| Valideerimiskoht |
Commercial Registry
(Registrars of Spain)
Registro Mercantil
(Registradores de España (Colegio de Registradores de la Propiedad, Mercantiles y de Bien Muebles de España))
Spain
RA000533
|
| Valideeritud kui | M-70558-8 |
| Teised valideerimisasutused |
Spain RA000535
Valideeritud kui: B28534063
|
| LEI kood | 9598002XKZ00KX6T4472 kopeeri 9598002XKZ00KX6T4472 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-20 |
| Viimane uuendamine | 2025-10-07 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-10-20 |
| Haldav LOU | COLEGIO DE REGISTRADORES DE LA PROPIEDAD, MERCANTI... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | C/ ALBASANZ 61 A |
| Postiindeks | 28037 |
| Linn / küla | Madrid |
| Riik | ES | Spain |
| Peakontori aadress | C/ ALBASANZ 61 A |
| Postiindeks | 28037 |
| Linn / küla | Madrid |
| Riik | ES | Spain |
|
EUROP-ASSISTANCE SERVICIOS INTEGRALES DE GESTION SA (Otsene emaettevõte) ASSICURAZIONI GENERALI SOCIETA' PER AZIONI (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.