Mogo Albania sh.a.
894500VXV567I37DE796 894500VXV567I37DE796
| Juriidiline nimi | Mogo Albania sh.a. |
| Registriaadress | Elbasanit street, Pallati Edil Al-IT, American 2, Zyra, office No. 201, Tirane, Albania |
| Registrikood | L71528013A |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 894500VXV567I37DE796 kopeeri 894500VXV567I37DE796 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-06-14 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Mogo Albania sh.a. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud | Albania RA000002 |
| Registrikood | L71528013A |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Valideerimiskoht |
Albania
RA000002
|
| Valideeritud kui | L71528013A |
| LEI kood | 894500VXV567I37DE796 kopeeri 894500VXV567I37DE796 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2018-06-14 |
| Viimane uuendamine | 2020-06-14 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2020-06-14 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Elbasanit street, Pallati Edil Al-IT, American 2, Zyra, office No. 201 |
| Linn / küla | Tirane |
| Riik | AL | Albania |
| Peakontori aadress | Elbasanit street, Pallati Edil Al-IT, American 2, Zyra, office No. 201 |
| Linn / küla | Tirane |
| Riik | AL | Albania |
|
Eleving Group (Otsene emaettevõte) Eleving Group (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.