Kredo Finance
894500BZVSDPUEKGAB39 894500BZVSDPUEKGAB39
| Juriidiline nimi | Kredo Finance |
| Registriaadress | Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa Tirana Ring Center, Nr. 8, Kati i 9-te, Tirana, 1000, Albania |
| Registrikood | L71610009A |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 894500BZVSDPUEKGAB39 kopeeri 894500BZVSDPUEKGAB39 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-02 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | Kredo Finance |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud | Albania RA000002 |
| Registrikood | L71610009A |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2017-03-28 |
| Valideerimiskoht |
Albania
RA000002
|
| Valideeritud kui | L71610009A |
| LEI kood | 894500BZVSDPUEKGAB39 kopeeri 894500BZVSDPUEKGAB39 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2021-09-02 |
| Viimane uuendamine | 2025-08-24 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-02 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
| Valideerimise allikad | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa Tirana Ring Center, Nr. 8, Kati i 9-te |
| Postiindeks | 1000 |
| Linn / küla | Tirana |
| Riik | AL | Albania |
| Peakontori aadress | Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa Tirana Ring Center, Nr. 8, Kati i 9-te |
| Postiindeks | 1000 |
| Linn / küla | Tirana |
| Riik | AL | Albania |
|
Eleving Group (Otsene emaettevõte) Eleving Group (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.