PPT ASSET MANAGEMENT UK LTD
894500BNESWJ4WU8AB69 894500BNESWJ4WU8AB69
| Juriidiline nimi | PPT ASSET MANAGEMENT UK LTD |
| Registriaadress | 20 NORTH AUDLEY STREET, London, W1K 6LX, United Kingdom |
| Registrikood | 13377461 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 894500BNESWJ4WU8AB69 kopeeri 894500BNESWJ4WU8AB69 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-08-26 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | PPT ASSET MANAGEMENT UK LTD |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 13377461 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2021-08-26 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 13377461 |
| LEI kood | 894500BNESWJ4WU8AB69 kopeeri 894500BNESWJ4WU8AB69 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2021-08-26 |
| Viimane uuendamine | 2025-12-16 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2024-08-26 |
| Haldav LOU | EQS Group AG |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 20 NORTH AUDLEY STREET |
| Postiindeks | W1K 6LX |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 20 NORTH AUDLEY STREET |
| Postiindeks | W1K 6LX |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
PERPETUAL LIMITED (Otsene emaettevõte) PERPETUAL LIMITED (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.