Wiener osiguranje Vienna Insurance Group a.d.
747800K0C9KPFM29OS60 747800K0C9KPFM29OS60
| Juriidiline nimi | Wiener osiguranje Vienna Insurance Group a.d. |
| Registriaadress | Ulica Kninska broj 1A, Banja Luka, 78000, Bosnia and Herzegovina |
| Registrikood | 1-17573-00 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 747800K0C9KPFM29OS60 kopeeri 747800K0C9KPFM29OS60 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2022-09-14 |
| Haldav LOU | Zagrebačka burza d.d. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | Wiener osiguranje Vienna Insurance Group a.d. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Register of Business Entities
(Agency for financial, IT and intermediary services (APIF))
Registar poslovnih subjekata u Republici Srpskoj
(Agencija za posredničke, informatičke i finansijske usluge)
Bosnia and Herzegovina, Republic of Srpska RA000692 |
| Registrikood | 1-17573-00 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Valideerimiskoht |
Register of Business Entities
(Agency for financial, IT and intermediary services (APIF))
Registar poslovnih subjekata u Republici Srpskoj
(Agencija za posredničke, informatičke i finansijske usluge)
Bosnia and Herzegovina
RA000692
|
| Valideeritud kui | 1-17573-00 |
| LEI kood | 747800K0C9KPFM29OS60 kopeeri 747800K0C9KPFM29OS60 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2021-09-14 |
| Viimane uuendamine | 2024-05-31 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2022-09-14 |
| Haldav LOU | Zagrebačka burza d.d. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Ulica Kninska broj 1A |
| Postiindeks | 78000 |
| Linn / küla | Banja Luka |
| Riik | BA | Bosnia and Herzegovina |
| Peakontori aadress | Ulica Kninska broj 1A |
| Postiindeks | 78000 |
| Linn / küla | Banja Luka |
| Riik | BA | Bosnia and Herzegovina |
|
VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (Otsene emaettevõte) Wiener Städtische Versicherungsverein - Vermögensverwaltung (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.