AZ BOND - TARGET 2029
636700Y13RN2Z25VDD25 636700Y13RN2Z25VDD25
| Juriidiline nimi | AZ BOND - TARGET 2029 |
| Registriaadress | 2A, rue Eugène Ruppert, Luxembourg, L-2453, Luxembourg |
| Registrikood | O00002729_00000175 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 636700Y13RN2Z25VDD25 kopeeri 636700Y13RN2Z25VDD25 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-18 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AZ BOND - TARGET 2029 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg RA000433 |
| Registrikood | O00002729_00000175 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | 9999 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2024-11-17 |
| Valideerimiskoht |
CSSF - Supervised Entities
CSSF - Entités Surveillées
(Commission de Surveillance du Secteur Financier)
Luxembourg
RA000433
|
| Valideeritud kui | O00002729_00000175 |
| LEI kood | 636700Y13RN2Z25VDD25 kopeeri 636700Y13RN2Z25VDD25 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2024-11-18 |
| Viimane uuendamine | 2025-11-12 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-18 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 2A, rue Eugène Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
| Peakontori aadress | C/O Azimut Investments S.A., C/O Azimut Investments S.A., 2A, rue Eugène Ruppert |
| Postiindeks | L-2453 |
| Linn / küla | Luxembourg |
| Piirkonna kood | LU-LU |
| Riik | LU | Luxembourg |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.