AIM PARTNERSHIP LLP
636700L3HB1JN6ZH8R14 636700L3HB1JN6ZH8R14
| Juriidiline nimi | AIM PARTNERSHIP LLP |
| Registriaadress | Cassini House, 57 St. James's Street, London, SW1A 1LD, United Kingdom |
| Registrikood | OC421446 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 636700L3HB1JN6ZH8R14 kopeeri 636700L3HB1JN6ZH8R14 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-04 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | AIM PARTNERSHIP LLP |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | OC421446 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Limited Liability Partnership (en) Z0EY |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2018-03-13 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | OC421446 |
| LEI kood | 636700L3HB1JN6ZH8R14 kopeeri 636700L3HB1JN6ZH8R14 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2026-02-04 |
| Viimane uuendamine | 2026-02-04 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2027-02-04 |
| Haldav LOU | Nordic Legal Entity Identifier AB |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | Cassini House, 57 St. James's Street |
| Postiindeks | SW1A 1LD |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | Cassini House, 57 St. James's Street |
| Postiindeks | SW1A 1LD |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
ARTEMIS INVESTMENT MANAGEMENT LLP (Otsene emaettevõte) AFFILIATED MANAGERS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.