CG GOEHRING & ROZENCWAJG RESOURCES FEEDER FUND
635400LSOYNKPQMYSM54 635400LSOYNKPQMYSM54
| Juriidiline nimi | CG GOEHRING & ROZENCWAJG RESOURCES FEEDER FUND |
| Registriaadress | 85 Gresham Street, London, EC2V 7NQ, United Kingdom |
| Registrikood | 1015720 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 635400LSOYNKPQMYSM54 kopeeri 635400LSOYNKPQMYSM54 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-06-10 |
| Haldav LOU | The Irish Stock Exchange Public Limited Company |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | CG GOEHRING & ROZENCWAJG RESOURCES FEEDER FUND |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
United Kingdom RA000592 |
| Registrikood | 1015720 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Investment Company with Variable Capital (en) VV0W |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2024-06-11 |
| Valideerimiskoht |
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
Financial Services Register
(Financial Conduct Authority)
United Kingdom
RA000592
|
| Valideeritud kui | 1015720 |
| LEI kood | 635400LSOYNKPQMYSM54 kopeeri 635400LSOYNKPQMYSM54 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2024-06-10 |
| Viimane uuendamine | 2026-05-19 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-06-10 |
| Haldav LOU | The Irish Stock Exchange Public Limited Company |
| Valideerimise allikad | PARTIALLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 85 Gresham Street |
| Postiindeks | EC2V 7NQ |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | C/O CARNE GLOBAL FUND MANAGERS (UK) LIMITED, 2nd Floor, 29-30 Cornhill |
| Postiindeks | EC3V 3NF |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.