DELAMARE CARDS MTN ISSUER PLC
635400IAJKM25WRCSE95 635400IAJKM25WRCSE95
| Juriidiline nimi | DELAMARE CARDS MTN ISSUER PLC |
| Registriaadress | 4th Floor, 140 Aldersgate Street, London, EC1A 4HY, United Kingdom |
| Registrikood | 06652499 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 635400IAJKM25WRCSE95 kopeeri 635400IAJKM25WRCSE95 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-26 |
| Haldav LOU | The Irish Stock Exchange Public Limited Company |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | DELAMARE CARDS MTN ISSUER PLC |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, England and Wales RA000585 |
| Registrikood | 06652499 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Public Limited Company (en) B6ES |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2008-07-22 |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000585
|
| Valideeritud kui | 06652499 |
| LEI kood | 635400IAJKM25WRCSE95 kopeeri 635400IAJKM25WRCSE95 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2017-09-26 |
| Viimane uuendamine | 2025-09-24 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-09-26 |
| Haldav LOU | The Irish Stock Exchange Public Limited Company |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 4th Floor, 140 Aldersgate Street |
| Postiindeks | EC1A 4HY |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | 4th Floor, 140 Aldersgate Street |
| Postiindeks | EC1A 4HY |
| Linn / küla | London |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
BARCLAYS BANK UK PLC (Otsene emaettevõte) BARCLAYS PLC (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.