GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC III PTE. LTD.
549300YX8WDY5PJV3U39 549300YX8WDY5PJV3U39
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC III PTE. LTD. |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK, Singapore, 039393, Singapore |
| Registrikood | 201942127W |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300YX8WDY5PJV3U39 kopeeri 549300YX8WDY5PJV3U39 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-03 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | GOLDMAN SACHS ASIA STRATEGIC III PTE. LTD. |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 201942127W |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2019-12-12 |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 201942127W |
| LEI kood | 549300YX8WDY5PJV3U39 kopeeri 549300YX8WDY5PJV3U39 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2020-02-13 |
| Viimane uuendamine | 2026-03-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-11-03 |
| Haldav LOU | Ubisecure Oy |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 1 RAFFLES LINK, #07-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | Singapore |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
|
ELQ INVESTORS VI LTD (Otsene emaettevõte) THE GOLDMAN SACHS GROUP, INC. (Kaugeim emaettevõte) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.